Troll Hammer

......................................................................................................................................


#1 Tuesday-04-03-2008 20:58:39

CoreAss

Nowicjusz

Zarejestrowany: Tuesday-04-03-2008
Posty: 1
Punktów :   

Jak ja cię kocham!

Kiedy Ty masz te cholerne urodziny? :-)))


Kultura obejmuje wszystkich. Ciebie też, Jasiu. Ostrzeżenie za wulgaryzmy na forum, ataki na administratorów i próbę wszczęcia forumowej wojny. Stawiasz mi piwo Mikołaj

Ostatnio edytowany przez Mikołaj (Tuesday-04-03-2008 22:35:51)

Offline

 

#2 Tuesday-04-03-2008 21:02:20

Mikołaj

Pan i Władca

Skąd: Zoppot
Zarejestrowany: Sunday-02-03-2008
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Jak ja cię kocham!

nie ważne. nie powiem. można poszukać, popytać, ale ja nie się wygadam.


Jeśli masz jakieś pytania dotyczące forum, to pytaj w dziale do tego przeznaczonym. Nie odpowiadam na PW. To samo tyczy się klubu. Wyjątkiem jest Troll Pub. Tam odpowiadam po piwie.

Offline

 

#3 Tuesday-04-03-2008 23:18:46

Charon

Moderator

Zarejestrowany: Tuesday-04-03-2008
Posty: 8
Punktów :   

Re: Jak ja cię kocham!

Nie rozumiem zbytnio tematu ale any way beer bless you Mikołaj !

Offline

 

#4 Tuesday-04-03-2008 23:21:42

Mikołaj

Pan i Władca

Skąd: Zoppot
Zarejestrowany: Sunday-02-03-2008
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Jak ja cię kocham!

Jasiu jako pierwszy użytkownik za dużo chciał wiedzieć i to go zgubiło. teraz nie wiadomo o cho chodzi. he he








teraz ja Cię złapałem na błędach hehehe Charon
"e" rzeczywiście zjadłem, ale "h" w "cho" jest jak najbardziej na miejscu. to taki slang, więc jest usprawiedliwione.Mikołaj


Jeśli masz jakieś pytania dotyczące forum, to pytaj w dziale do tego przeznaczonym. Nie odpowiadam na PW. To samo tyczy się klubu. Wyjątkiem jest Troll Pub. Tam odpowiadam po piwie.

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum. Grafika też jest dopuszczalna.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoshippuuden.pun.pl www.otfix.pun.pl www.aveb.pun.pl www.madriversteam.pun.pl www.seriousninjas.pun.pl