Troll Hammer

......................................................................................................................................

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 Monday-17-03-2008 23:57:11

Ulf Sigtryggsson

Nowicjusz

Zarejestrowany: Monday-17-03-2008
Posty: 2
Punktów :   

Powitania

powitać! pamiętacie mnie jeszcze?
ja tu myślałem że powstanie sprawnie działające nowe forum tętniące życiem niczym sypialnia Zergowej Overmind podczas rui a tu co? chyba jestem pierwszym czytelnikiem forum który nie jest adminem

w każdym razie powitać panów!
u mnie w drużynce jest kilka osób chętnych do gry. Jerzy, Eryś gdy jest w Polsce, Jasio (nieznana Wam menda z Nurglem) i Paweł (skaveny, Ruszkol już poznał). Kontakt mam też z Ruszkolem i Filipem (Imperium, nie wiem cyz znacie, Ruszkol zna ;P). Moge im podrzucić linka do forum tylko żeby się potem nie okazało że Mikołaj będzie zmieniał adres trzy miliony razy, serwer piętnaście milionów razy a potem i tak zwali na DJa ;P

innymi słowy, to co jest to wersja ostateczna?

Ostatnio edytowany przez Mikołaj (Tuesday-18-03-2008 13:28:24)

Offline

 

#2 Tuesday-18-03-2008 13:31:23

Mikołaj

Pan i Władca

Skąd: Zoppot
Zarejestrowany: Sunday-02-03-2008
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Powitania

pamiętamy, pamiętamy. i witamy.
adres podałem, ale z zastrzeżeniem, że to jak na razie forum tymczasowe. kiedy bedzie ostateczny adres, to tego nie wiem.
Charom prosił mnie, bym to forum założył. ja się zgodziłem. DJ niby też coś planuje, ale nie wiem, jak to będzie ostatecznie wyglądało. trzeba to będzie dokładnie omówić przy bezalkoholowym.


Jeśli masz jakieś pytania dotyczące forum, to pytaj w dziale do tego przeznaczonym. Nie odpowiadam na PW. To samo tyczy się klubu. Wyjątkiem jest Troll Pub. Tam odpowiadam po piwie.

Offline

 

#3 Tuesday-18-03-2008 20:55:59

Charon

Moderator

Zarejestrowany: Tuesday-04-03-2008
Posty: 8
Punktów :   

Re: Powitania

Bez..co!

W każdym bądź razie miło powitać.

Z wielu rozmów przeprowadzonych w Trollu z wami drodzy Generałowie, wynikał smutek spowodowany zamrożeniem działalności klubu. Wspólnie stwierdziliśmy że upadek forum, był tego w znacznym stopniu przyczyną. Dlatego zdecydowaliśmy sie na podjecie próby wskrzeszenia projektu, stąd to forum.

Jak widać może nie miód i mleko, ale jak pisał Mikołaj jest to forum testowe. Chciałem powiedzieć że mam już 3 concept arty loga (Dj z przypadku już je widział) ale na takiej ilości nie poprzestanę, mam pomysł na 3 następne, potem zabawa w photo shopie, wrzut na forum, głosowanie, i oficjalne uchwalenie.

Dalsze plany co do forum, na pewno chce aby było ono podpięte pod forum Trolla, w celu nabytku świeżej krwi, której brakuje w klubie do jego maksymalnego rozwoju, musi powstać dział karcianek (co raz częściej w pubie widzę  różnorakie talie, rozłożone na ladzie), Chciałbym również aby forum miał oddzielnych zamknięte sekcje generalskie Np: High Elf, Imperium itp... po co ?

Wielu z nas ma zbieżne armie, nie chciałbym aby było to słabością klubu jak brak różnorodności, ale aby było to jego siłą. W tych zamkniętych działach generałowie mogą obgadywać strategie itp... naturalnie wielu z nas zbiera po 2 armie, więc będzie trzeba o małej dyskrecji po prostu pamiętać.

to tyle na razie.

Offline

 

#4 Tuesday-18-03-2008 22:56:05

Mikołaj

Pan i Władca

Skąd: Zoppot
Zarejestrowany: Sunday-02-03-2008
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Powitania

troche off-topu, ale przymrużę na to oko...


Jeśli masz jakieś pytania dotyczące forum, to pytaj w dziale do tego przeznaczonym. Nie odpowiadam na PW. To samo tyczy się klubu. Wyjątkiem jest Troll Pub. Tam odpowiadam po piwie.

Offline

 

#5 Wednesday-19-03-2008 21:42:58

Charon

Moderator

Zarejestrowany: Tuesday-04-03-2008
Posty: 8
Punktów :   

Re: Powitania

Prawda ciut mnie poniosło...ale to testowe forum

Offline

 

#6 Thursday-20-03-2008 15:16:04

Mikołaj

Pan i Władca

Skąd: Zoppot
Zarejestrowany: Sunday-02-03-2008
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Powitania

I chyba juz nie długo będzie istniało.


Jeśli masz jakieś pytania dotyczące forum, to pytaj w dziale do tego przeznaczonym. Nie odpowiadam na PW. To samo tyczy się klubu. Wyjątkiem jest Troll Pub. Tam odpowiadam po piwie.

Offline

 

#7 Thursday-27-03-2008 00:50:30

Ulf Sigtryggsson

Nowicjusz

Zarejestrowany: Monday-17-03-2008
Posty: 2
Punktów :   

Re: Powitania

masz na myśli że nie długo do wersji alfa forum czy niedługo do momentu gdy mamy na forum wyjebane? ;]

Offline

 

#8 Thursday-27-03-2008 16:58:30

Mikołaj

Pan i Władca

Skąd: Zoppot
Zarejestrowany: Sunday-02-03-2008
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Powitania

na pewno to pierwsze, ale nad tym drugimtez sie zastanawiam.


Jeśli masz jakieś pytania dotyczące forum, to pytaj w dziale do tego przeznaczonym. Nie odpowiadam na PW. To samo tyczy się klubu. Wyjątkiem jest Troll Pub. Tam odpowiadam po piwie.

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum. Grafika też jest dopuszczalna.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sojuszekonomiczny.pun.pl www.kareena.pun.pl www.czarnajedynka.pun.pl www.zarzadzanieumk.pun.pl www.mrr.pun.pl